|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Оригінальна видовжена модель світильника з підвісними кільцями AA 239/3+2 V3065
Артикул
V3065
В наявності
5 325 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 2 |
|---|---|
|
Цоколь
|
GU10 |
| Потужність, Вт | 16 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
6 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
| Максимальна висота | 120 см |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Розмір монтажної планки | 42 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Вага (кг) | 2 |
| Розмір упаковки | 85х36х11 см |
Опис
Оригінальна та сучасна модель світильника з підвісними кільцями з вбудованими світлодіодами та спотами, що мають регулюючий механізм напрямку плафону Особливістю світильника є можливість підключення до двох перемикачів (окремо споти, окремо кільця) Висоту підвісних кілець світильника можна регулювати завдяки кабелю Максимальна потужність 16 Вт, окремо кільця - 10 Вт, комплектні лампочки до спотів цоколь GU10 - ЗВт


Кур'єром по Києву