|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Оригінальний світильник з екошкірою та кришталевими камінчиками S 006/2 WT V3085
Артикул
V3085
В наявності
3 155 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 1 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Молочний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
41 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
30 см |
| Максимальна висота | 85 см |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Колір кришталю | Прозорий |
Опис
Оригінальний світильник з еко-шкірою та кришталевими камінчиками

Кур'єром по Києву