|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвіс Лофт у білому з позолотою корпусі форми куба 12120/1 WT V1975
Артикул
V1975
В наявності
1 415 грн
1 768 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 7 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий з позолотою |
| Колір плафона | Прозорий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
24 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
30 см |
| Максимальна висота | 75 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір плафона | 18 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір упаковки | 25х25х30 см |
Опис
Підвіс для інтер’єрів в сучасному стилі Loft. Корпус розміром 24х24 см. Рекомендуємо підвіс для створення додаткових джерел оствітлення простосторих кімнат, або локальних зон. Плафон - прозоре скло, діаметром 18 см.






Кур'єром по Києву