|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвіс Лофт у чорному корпусі 12366 BK V1976
Артикул
V1976
В наявності
595 грн
743 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 14 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Янтарний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
16 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
30 см |
| Максимальна висота | 100 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір плафона | 15х10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
| Розмір упаковки | 17х17х30 см |
Опис
Підвіс для інтер’єрів в сучасному стилі Loft. Корпус діаметром 16 см Рекомендуємо підвіс для створення додаткових джерел оствітлення простосторих кімнат, або локальних зон. Модель є в двох кольорах плафону - янтар або графіт.




Кур'єром по Києву