|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвіс Лофт у чорному корпусі форми плетеної сфери 12572/1 BK V2212
Артикул
V2212
В наявності
1 245 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 1 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Янтарний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
36 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
45 см |
| Максимальна висота | 105 см |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Розмір плафона | 18 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
| Розмір упаковки | 37х34х35 см |
Опис
Підвіс для інтер’єрів в сучасному стилі Loft. Корпус діаметром 36 см. Рекомендуємо підвіс для створення додаткових джерел оствітлення простосторих кімнат, або локальних зон. Плафони кольору графіт або янтарний. Розмір плафону 15х12 см.

Кур'єром по Києву