|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвіс Transparent Bubbles з плафоном з металевою хромованою ниткою 371/1 V1793
Артикул
V1793
В наявності
869 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 1 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Потужність, Вт | 3 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий з хромованою ниткою |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
15 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
15 см |
| Максимальна висота | 100 см |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір монтажної планки | 7 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Цей підвісний світильник гарантовано вразить сучасним виглядом та стилем 1,3 7, 9 або 13 прозорих плафонів з металевою хромованою ниткою всередині плафону Висота регулюється завдяки металевим тросам В комплекті є лампи 3 Вт


Кур'єром по Києву