|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвіс у білому корпусі із янтарним плафоном 12652/1 WT+AM V1872
Артикул
V1872
В наявності
765 грн
955 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 9 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір плафона | Янтарний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
22 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
22 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
26 см |
| Максимальна висота | 105 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір плафона | 15х10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Підвіс для інтер’єрів в сучасному стилі LOFT. Матеріал корпусу метал білого кольору. Розмір корпусу 26х22 см. Розмір плафону 15х10 см. Модель представлена у двох кольорах плафона - янтар або графіт; та у двох кольорах корпусу - білий та чорний. Висота регулюється, що дозволяє адаптувати підвіс під різні простори та потреби. Світильники у стилі LOFT ідеально підходять для використання у вітальні, кухні, їдальні, барах, кафе та ресторанах. Вони додають інтер'єру індустріальної естетики та створюють затишну атмосферу. Ці підвісні світильники можна розміщувати, як один на одному кріпленні, або до 5 шт на одному стельовому кріпленні.






Кур'єром по Києву