|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвіс у чорному корпусі з графітовим плафоном 16х16 см 12333/1 BK+GR V6049
Артикул
V6049
В наявності
945 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 1 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графіт |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
16 |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
16 |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
16 |
| Максимальна висота | 105 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір плафона | 15х10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Колір фурнітури | Сатин |
| Матеріал розсіювача | Скло |
Опис
Серія стильних підвісних світильників у стилі Лофт стане чудовим доповненням для сучасних інтер’єрів. Оригінальний металевий каркас геометричної форми (16×16 см) гармонійно поєднується з внутрішнім скляним плафоном (15×10 см), створюючи стильний контраст між металом та склом. Модель представлена у декількох варіантах: Колір корпусу: чорний або білий, що дозволяє підібрати ідеальний варіант під будь-який інтер’єр. Колір плафона: янтарний або графітовий, що додає світильнику особливого характеру та створює м’яке затишне освітлення. Висота світильника регулюється від 30 до 105 см, що дозволяє налаштовувати його під різні висоти приміщень. Завдяки цоколю E27 ви можете обрати лампу з потрібною потужністю та температурою світла. Ідеальне рішення для кафе, ресторанів, віталень, кухонь, коридорів та спалень у сучасному стилі. Актуальні кольори, унікальна геометрія та фурнітура кольору сатин створюють виразний акцент, додаючи простору стиль та атмосферу затишку.

Кур'єром по Києву