|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвіс в хромовому корпусі з білим плафоном 0286/1 CH+WT V1099
Артикул
V1099
Немає в наявності
595 грн
743 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
G9 |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
12 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
12 см |
| Максимальна висота | 110 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Підвіс в металевому хромовому корпусі з білим плафоном (діаметр плафона 12 см).







Кур'єром по Києву