|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвіс в стилі Лофт у білому круглому корпусі 12639 WT V1981
Артикул
V1981
В наявності
775 грн
968 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 4 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір плафона | Графітовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
25 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
30 см |
| Максимальна висота | 90 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір плафона | 15х10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Колір фурнітури | Сатин |
| Тип | B |
| Розмір упаковки | 26х26х30 см |
Опис
Підвіс для інтер’єрів в сучасному стилі Loft. Корпус діаметром 25 см Рекомендуємо підвіс для створення додаткових джерел оствітлення простосторих кімнат, або локальних зон. Модель є в двох кольорах корпусу - білий або чорний, та в двох кольорах плафону - янтар або графіт.




Кур'єром по Києву