|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвіс в стилі Лофт у чорному корпусі 12056/1 BK V1965
Артикул
V1965
Немає в наявності
695 грн
868 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
E27 |
|---|---|
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Янтарний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
17 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
30 см |
| Максимальна висота | 115 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір плафона | 18х10 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Колір фурнітури | Сатин |
| Тип | А |
| Розмір упаковки | 22х22х30 см |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Підвіс для інтер’єрів в сучасному стилі Loft. Корпус 30х17 см Рекомендуємо підвіс для створення додаткових джерел оствітлення простосторих кімнат, або локальних зон. Модель є в двох кольорах корпусу - білий або чорний, та в двох кольорах плафону - янтар або графіт.




Кур'єром по Києву