|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвісна кришталева люстра Crystal Life у бронзовому корпусі на 3 лампи 11549/3 V2231
Артикул
V2231
В наявності
3 405 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 3 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E14 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Бронзовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 см |
| Максимальна висота | 110 см |
| Мінімальна висота | 85 см |
| Розмір стельової основи | 10х6 см |
| Тип кріплення | Гачок |
| Колір кришталю | Прозорий |
Опис
Серія підвісних люстр Ozram у металевому бронзовому корпусі із кришталевим камінням. Ця модель люстри з цоколем Е14 представлена на: 3 лампи (діаметр 50 см) 5 ламп (діаметр 60 см) 3 лампи (діаметр 60 см) 6 ламп (діаметр 75 см) Висота люстри може регулюватись від 85 до 110 см.

Кур'єром по Києву