|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвісна люстра-кільце на 27 ламп в флористичних мотивах H 687/27 WT V3312
Артикул
V3312
В наявності
5 985 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 27 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G4 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір плафона | Прозорий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
78 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
78 см |
| Максимальна висота | 100 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір плафона | 9 см |
| Діаметр кільця | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | B |
| Вага (кг) | 4.5 |
| Розмір упаковки | 64х64х27 см |
Опис
Тренд в природніх мотивах Сучасна люстра-кільце в корпусі білого кольору в флористичних мотивах на 27/36/45 плафон пелюстку Люстру на 27 ламп рекомендуємо на площу до 18 м кВ


Кур'єром по Києву