|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвісна люстра Matisse MD 9049 V2592
Артикул
V2592
В наявності
3 694 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 5 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір плафона | Графітовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
36 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
26 см |
| Максимальна висота | 170 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | B |
Опис
Люстра на 5 плафонів із пластинам білого або сірого кольору Ідеальний варіант для дитячої спальні

Кур'єром по Києву