|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвісна люстра на 36 плафонів в золотистому корпусі H 687/36 GD V3317
Артикул
V3317
В наявності
6 715 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 36 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G4 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір плафона | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
95 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
95 см |
| Максимальна висота | 105 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір плафона | 9 см |
| Діаметр кільця | 54 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
| Вага (кг) | 4.8 |
| Розмір упаковки | 86х86х32 см |
Опис
Тренд в природніх мотивах Сучасна люстра-кільце в корпусі золотистого кольору в флористичних мотивах на 27/36/45 плафон пелюстку Люстру на 36 ламп рекомендуємо на площу до 25 м кВ


Кур'єром по Києву