|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвісна люстра-трансформер Double Bubble Ball з подвійними плафонами 0286 CH V646
Артикул
V646
Немає в наявності
1 785 грн
2 230 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 3 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Прозорий з матовим |
| Максимальна висота | 110 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | C |
| Вага (кг) | 1.5 |
| Розмір упаковки | 33х33х19 см |
Опис
Сучасна підвісна люстра-трансформер із подвійними прозорими плафонами. Ви можете обрати необхідну комплектацію люстри на 1, 2 чи 3 плафони, опісля люстра комплектується відповідною стельовою основою. Розмір стельової основи відповідно до кількості плафонів: 1 - 12 см (монтажна планка - 10 см) 2 і 3 - 15 см (монтажна планка - 10 см)






Кур'єром по Києву