|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвісна люстра у стилі лофт у білому каркасі на 3 лампи 12018/3 WT V3262
Артикул
V3262
В наявності
2 614 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 3 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір плафона | Графітовий |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
40 см |
| Максимальна висота | 110 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір плафона | 13х10 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | B |
| Вага (кг) | 3.5 |
| Розмір упаковки | 42х42х29 см |

Кур'єром по Києву