|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвісна люстра в білому корпусі з янтарними плафонами 12172/4 V252
Артикул
V252
В наявності
2 894 грн
3 616 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 1 |
|---|---|
| Кількість ламп | 4 |
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір плафона | Янтарний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
26 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
73 см |
| Максимальна висота | 75 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір плафона | 15х10 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Підвісна люстра в білому корпусі з янтарними плафонами







Кур'єром по Києву