|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвісна люстра з деревʼяною фурнітурою ZL 467/6+1 V2301
Артикул
V2301
В наявності
7 095 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 7 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E14 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Янтарний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
75 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
75 см |
| Максимальна висота | 135 см |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Розмір плафона | 12х17 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |

Кур'єром по Києву