|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвісна видовжена люстра у флористичному мотиві D 7370 L GD V3451
Артикул
V3451
Немає в наявності
10 815 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 4 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір плафона | Білий матовий |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
100 см |
| Максимальна висота | 185 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 18 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
| Вага (кг) | 5 |
| Розмір упаковки | 110х30х25 см |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Підвісна серія люстр з імітацією флористичних мотивах, в золотому каркасі з фактурними пелюстками Модель доступна у таких розмірах: 65 см, 75 см, 90 см, 100 см, 140 см

Кур'єром по Києву