|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвісні світильники у вигляді квітів з пелюстками D 7003 V4013
Артикул
V4013
В наявності
3 370 грн
Консультація
Характеристики
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Прозорий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
28 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
24 см |
| Діаметр | 18 см |
| Максимальна висота | 130 см |
| Мінімальна висота | 23 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Тип | B |
| Вага (кг) | 0.5 |
| Розмір упаковки | 39х26х26 см |
| Форма | Коло |
| Тип приміщення | в коридор, передпокій |
Опис
Ніжні та витончені підвісні світильники у вигляді квітів з пелюстками з прозорого акрилу з вбудованими світлодіодами

Кур'єром по Києву