|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвісні світильники з графітовим напиленням AA 320 GR V3824
Артикул
V3824
Немає в наявності
2 454 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
E27 |
|---|---|
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Графіт |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
30 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
30 см |
| Максимальна висота | 170 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Діаметр плафону | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | C |
| Кількість в коробці (шт) | 5 |
| Вага (кг) | 6 |
| Розмір упаковки | 73х50х27 см |
Опис
Серія підвісних світильників з графітовим напиленням в трьох діаметрах плафону

Кур'єром по Києву