|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвісний LED світильник в геометричній формі YG 805-2 V3741
Артикул
V3741
В наявності
1 525 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 8 |
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
18 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
45 см |
| Максимальна висота | 250 см |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Розмір плафона | 18 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Вага (кг) | 1 |
| Розмір упаковки | 45х20х20 см |
Опис
Серія led світильників, що складається з основної люстри в геометричній формі на 2 плафони кільця, та двох напівкілець чорного кольору з прозорим орг склом, підвісного світильника та бра Колірний режим світильників: 2900К, 4000К, 5000К


Кур'єром по Києву