|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвісний світлодіодний світильник у видовженій формі AA 234 GD V3443
Артикул
V3443
В наявності
5 675 грн
Консультація
Характеристики
| Потужність, Вт | 20 |
|---|---|
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
4 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
85 см |
| Максимальна висота | 185 см |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір монтажної планки | 30 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
| Вага (кг) | 1.5 |
| Розмір упаковки | 88х26х10 см |
Опис
Нова модель підвісного світильника у видовженій формі Світильник буде чудово виглядати над столом в обідній зоні або в офісному приміщенні Конструкція складається з лінійного джерела світла з вбудованими світлодіодами, металевого корпусу золотого кольору, а також фурнітури з еко-шкіри коричневого кольору

Кур'єром по Києву