|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвісний світильник Cometa D20 H55 E27 V4199
Артикул
V4199
В наявності
1 825 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 6 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Білий матовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
20 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
20 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
55 см |
| Діаметр | 20см |
| Максимальна висота | 175 см |
| Мінімальна висота | 48 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
| Кількість в коробці (шт) | 2 |
| Вага (кг) | 3 |
| Розмір упаковки | 51х41х25 |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Сучасний та стильний Підвісний світильник із обʼємним білим матовим плафоном двох діаметрів, який створює мʼяке, розсіяне світло











Кур'єром по Києву