|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвісний світильник Cometa H40 E27 V4201
Артикул
V4201
Немає в наявності
1 825 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
E27 |
|---|---|
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Білий матовий |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
20 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
40 см |
| Максимальна висота | 190 см |
| Мінімальна висота | 46 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Вага (кг) | 1 |
| Розмір упаковки | 45х25х20 см |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Підвісний світильник у видовженому корпусі кольору латунь з мініатюрним плафоном діаметром 15 см










Кур'єром по Києву