|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвісний світильник Kronplatz D25 2W 3000K V615
Артикул
V615
В наявності
4 145 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 2 |
|
Світлова температура
|
3000K |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Прозорий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
25 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
25 см |
| Максимальна висота | 185 см |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | на кухню |
Опис
Унікальний дизайнерський підвіс у металевому корпусі кольору хром. Прозорий скляний плафон хвилеподібної форми м'яко розсіює світло та дає неймовірні відблиски.


Кур'єром по Києву