|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвісний світильник Kymi D20 1xE27 V570
Артикул
V570
В наявності
3 875 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 1 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
20 см |
| Максимальна висота | 195 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Діаметр плафону | 20 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Серія підвісних світильників з неймовірними плафонами унікальної форми із пластику з цоколем Е27. Корпус світильників - метал кольору хром. Ці світильники є у трьох діаметрах плафона: 20, 30 та 40 см. Завдяки такій різноманітності розмірів їх можна чудово комбінувати між собою створюючи чарівну світлову композицію.

Кур'єром по Києву