|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвісний світильник ЛЕД Grace D20 L28 10W 4000К V1736
Артикул
V1736
В наявності
1 575 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 20 |
|---|---|
|
Цоколь
|
LED |
| Потужність, Вт | 10 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
20 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
28 см |
| Максимальна висота | 160 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір стельової основи | 10х2.5 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Матеріал розсіювача | Силікон |
| Розмір упаковки | 29х29х13 см |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Стильна серія ЛЕД світильників в чорному корпусі метал










Кур'єром по Києву