|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Підвісний світильник ЛЕД Okra L35 7W 4000К V652
Артикул
V652
Немає в наявності
3 725 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 7 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
35 см |
| Максимальна висота | 200 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Сучасна колекція світлодіодних світильників з підвісним колом у стилі модерн. Ця серія світильників у латунному металевому корпусі представлена у двох варіантах з різним діаметром кола (35 та 55 см). Є можливість регулювати загальну висоту світильника від 40 до 200 см.


Кур'єром по Києву