|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвісний світильник ЛЕД Ola L20 6W 3000K V640
Артикул
V640
В наявності
2 892 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 6 |
|
Світлова температура
|
3000K |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
20 см |
| Максимальна висота | 195 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Діаметр плафону | 20 см |
| Розмір стельової основи | 10х5 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
Опис
Серія світлодіодних бра із підвісним металевим латунним кругом у двох варіантах: вертикальний та горизонтальний круг. Вони чудово поєднуються між собою та створюють неймовірну світлову композицію. Цей вертикальний світильник доступний у двох розмірах світлового корпусу, діаметром: 20 та 30 см.


Кур'єром по Києву