|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвісний світильник Leti D20 1xG9 V906
Артикул
V906
Немає в наявності
2 995 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 1 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Прозорий |
| Діаметр | 20см |
| Максимальна висота | 160 см |
| Мінімальна висота | 17 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Колекція дизайнерських підвісних світильників із прозорого скла у хромовому корпусі представлена у 3-х розмірах плафона, діаметром: 20, 25 і 30 см.












Кур'єром по Києву