|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвісний світильник Pop D60 E27 V3194
Артикул
V3194
Немає в наявності
4 755 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 1 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Органічний пластик |
| Колір корпусу | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
| Максимальна висота | 155 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Вага (кг) | 2 |
| Розмір упаковки | 61х61х35 см |
| Тип приміщення | в дитячу |

Кур'єром по Києву