|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвісний світильник Farringdon L30 8W 4000К V4106
Артикул
V4106
Немає в наявності
3 795 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Потужність, Вт | 8 |
|---|---|
|
Світлова температура
|
4000К |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
30 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
15 см |
| Максимальна висота | 195 см |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
| Вага (кг) | 1.1 |
| Розмір упаковки | 36х26х13 см |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Світильник створений дизайнерською компанією з Барселони - . Філософією бренду є створення атмосфери та настрою, вдень і вночі, які служать для покращення умов життя вдома або в іншому місці. Світильник виготовлений з тонкого металу, який випромінює мʼяку розсіяне світло, він точно зробить будь-який простір більш витонченим









Кур'єром по Києву