|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвісний світильник Homs D15 E27 V3790
Артикул
V3790
В наявності
1 935 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 10 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
15 см |
| Максимальна висота | 160 см |
| Мінімальна висота | 33 см |
| Діаметр плафону | 15 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Тип | А |
| Вага (кг) | 1 |
| Розмір упаковки | 21х21х26 см |
| Форма | Овал |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Підвісні світильники-напівсфери в двох діаметрах: 15см, 20 см і 25 см










Кур'єром по Києву