|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвісний світильник із янтарним плафоном у білому корпусі 35×35 см 12865/1 WT+AM V5887
Артикул
V5887
В наявності
1 545 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
E27 |
|---|---|
| Колір корпусу | Білий |
| Колір плафона | Янтарний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
35 |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
35 |
| Максимальна висота | 105 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір плафона | 15х12 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Серія стильних підвісних світильників у стилі Лофт стане чудовим доповненням для сучасних інтер’єрів. Оригінальний металевий каркас геометричної форми (35×35 см) гармонійно поєднується з внутрішнім скляним плафоном (розмір 15х12 см), створюючи стильний контраст між металом та склом. Модель представлена у декількох варіантах: Колір корпусу: чорний або білий, що дозволяє підібрати ідеальний варіант під будь-який інтер’єр. Колір плафона: янтарний або графітовий, що додає особливого характеру та створює м’яке затишне освітлення. Висота світильника регулюється від 40 до 105 см, що дозволяє налаштовувати його під різні висоти приміщень. Завдяки цоколю E27 ви можете обрати лампу з потрібною потужністю та температурою світла. Ідеальне рішення для кафе, ресторанів, віталень, кухонь, коридорів та спалень у сучасному стилі. Актуальні кольори, унікальна геометрія створюють виразний акцент, додаючи простору стиль та атмосферу затишку.

Кур'єром по Києву