|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвісний світильник із закрученими ріжками у чорному каркасі H 9866/10+10 BK V2727
Артикул
V2727
В наявності
5 325 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 20 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E14 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
| Максимальна висота | 90 см |
| Мінімальна висота | 60 см |
| Розмір плафона | 7х8 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |


Кур'єром по Києву