|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвісний світильник Jasmine на два золотих кільця D 9001/600+400 V1662
Артикул
V1662
В наявності
9 441 грн
11 800 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 1 |
|---|---|
| Потужність, Вт | 56 |
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Колір корпусу | Латунь |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
| Діаметр | 60+40 |
| Максимальна висота | 200 см |
| Мінімальна висота | 65 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Розмір монтажної планки | 14 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Наявність пульта д/у | Немає |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Тип | А |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Підвісний світильник Jasmine на два золотих кільця









Кур'єром по Києву