|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвісний світильник Axios D18 L37 5W 3000K V2590
Артикул
V2590
Немає в наявності
2 135 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Потужність, Вт | 5 |
|---|---|
|
Світлова температура
|
3000K |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Графітовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
18 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
37 см |
| Максимальна висота | 140 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір плафона | 37х18 см |
| Розмір монтажної планки | 8 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | B |

Кур'єром по Києву