|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвісний світильник NATAN Zl 1341 V1058
Артикул
V1058
В наявності
788 грн
983 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 6 |
|---|---|
| Кількість ламп | 1 |
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий з матовим |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
26 см |
| Максимальна висота | 180 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір плафона | 13 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Колір фурнітури | латунь |
Опис
Підвісний світильник в чорному металевому корпусі із фурнітурою в кольорі латунь. Неймовірний вигляд світильнику надає подвійний плафон, діаметром 13 см. В комплекті до світильника йде кріплення на один плафон, також можна розміщувати декілька світильників на одному стельовому кріпленні (на 2,3 світильника). Довжина корпусу 26 см.











Кур'єром по Києву