|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвісний світильник Oil D28 5W 4000К V3700
Артикул
V3700
Немає в наявності
3 244 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Потужність, Вт | 5 |
|---|---|
|
Світлова температура
|
4000К |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
28 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
32 см |
| Діаметр | 28 см |
| Максимальна висота | 210 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Тип | B |
| Вага (кг) | 2 |
| Розмір упаковки | 48х24х8 см |
Опис
Доступна модель у двох розмірах: 18 та 28 см

Кур'єром по Києву