|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвісний світильник Plumber H30 G9 V3254
Артикул
V3254
В наявності
1 415 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 4 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Колір корпусу | Мідь (рожеве золото) |
| Колір плафона | Білий матовий |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
30 см |
| Максимальна висота | 150 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір плафона | 11 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |







Кур'єром по Києву