|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвісний світильник Polar D20 E27 V3251
Артикул
V3251
В наявності
1 441 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 9 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графітовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
20 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
27 см |
| Максимальна висота | 120 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір плафона | 27х20 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Колір фурнітури | Хром |
| Тип | А |
Опис
Модель доступна у трьох кольорах: графіт/ рожеве золото/ золото






Кур'єром по Києву