|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвісний світильник Polar D20 E27 V4848
Артикул
V4848
В наявності
1 441 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 12 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Золотий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
20 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
27 см |
| Максимальна висота | 120 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір плафона | 27х20 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Неймовірна модель підвісного світильника із мʼятим видовженим скляним плафоном доступна у трьох кольорах: графіт/ рожеве золото/ золото. Ці підвісні світильники мають оригінальний дизайн, що поєднує краплеподібну форму скляних плафонів зі металевою основою чорного кольору. Кольорове скло створює ефект відблисків та гри світла, підкреслюючи свічення лампи всередині. Розмір плафона - 27х20 см Загальна висота світильника регулюється від 30 до 120 см. Завдяки своїй сучасній естетиці, ці світильники відмінно підійдуть для кухні, барної стійки або зони відпочинку, додаючи інтер'єру нотки витонченості та затишку.







Кур'єром по Києву