|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвісний світильник Restenza MJ 20-125 GD V1737
Артикул
V1737
В наявності
1 653 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 1 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
12 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
12 см |
| Максимальна висота | 175 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір упаковки | 32х26х16 см |
Опис
Підвісний світильник в металевому корпусі латунь - Restenza

Кур'єром по Києву