|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвісний світильник, що імітує гілочку у білому корпусі H 686/9P WT V3982
Артикул
V3982
В наявності
2 195 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 9 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G4 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір плафона | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
54 см |
| Максимальна висота | 130 см |
| Мінімальна висота | 48 см |
| Розмір плафона | 9х7 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
Опис
Серія підвісних світильників, що імітують гілочку з плафонами у вигляді пелюсток на 9 ламп Модель доступна у трьох кольорах корпусу: - білий - чорний - золотий Світильники доступні з прозорим, білим матовим та графітовим плафоном Композиція із двох підвісів рекомендуємо на площу 8-12 м кВ


Кур'єром по Києву