|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвісний світильник Strato L15 3W 4000К V4844
Артикул
V4844
В наявності
1 345 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 1 |
|---|---|
|
Цоколь
|
LED |
| Потужність, Вт | 3 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал та кришталь |
| Колір корпусу | Золотий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
8 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
15 см |
| Максимальна висота | 110 см |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір стельової основи | 10х2,5 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Неймовірна модель підвісного світильника зі скляним розсіювачем у вигляді кристала. Цей світильник відрізняється сучасним та мінімалістичним дизайном, в якому акцент зроблено на кришталеву форму плафона, що нагадує огранений коштовний камінь. Золота основа корпусу додає елемент розкоші, підкреслюючи стильний і витончений вигляд. Нейтральне світло, що випромінюють вбудовані світлодіоди потрапляє на кристал і розсіююється у просторі чарівними відблисками. Потужність - 3 Вт. Розмір підвіса - 15х8 см. Загальна висота регулюється від 20 до 110 см. Завдяки своєму дизайну, цей світильник ідеально підходить для використання в елегантних інтер'єрах, таких як вітальні, спальні, барної стійки або зони відпочинку. Він також може стати акцентом у сучасних офісах або приміщеннях з відкритим простором, додаючи нотку розкоші та вишуканості.









Кур'єром по Києву