|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвісний світильник Treo D25 E27 V3559
Артикул
V3559
Немає в наявності
2 544 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
E27 |
|---|---|
| Колір плафона | Прозорий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
25 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
25 см |
| Максимальна висота | 200 см |
| Мінімальна висота | 28 см |
| Діаметр плафону | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | B |
| Кількість в коробці (шт) | 5 |
| Вага (кг) | 5 |
| Розмір упаковки | 73х50х27 см |
Опис
Святковий підвісний світильник з прозорим плафоном кулею, всередині якого розміщена витинанка з флористичними мотивами з тонкого, гнучкого металу

Кур'єром по Києву