|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвісний світильник у геометричному білому каркасі 11535/1 WT V1744
Артикул
V1744
В наявності
1 655 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
E27 |
|---|---|
| Колір корпусу | Білий |
| Колір плафона | Графітовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
25 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
22 см |
| Максимальна висота | 75 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір плафона | 16х14 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
Опис
Підвісний світильник у геометричному білому каркасі із скляним плафоном (в кольорі графіт або янтар).

Кур'єром по Києву