|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвісний світильник у стилі хай-тек DE 2C/1 LED V929
Артикул
V929
В наявності
2 475 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 9 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
18 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
23 см |
| Максимальна висота | 200 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Матеріал розсіювача | Акрил и силикон |
| Тип приміщення | для ванної кімнати |
Опис
Світлодіодний підвісний світильник у стилі хай-тек у чорному корпусі. Кільця діаметром 18 та 10 см


Кур'єром по Києву